کلمه کلیدی را تایپ کنید

About Us

bg04

شرکت مهندسی آریا انرژی البرز

 امروزه همزمان با پیشرفت علوم و فناوری، دگرگونی در شیوه­های مدیریت، بهبود راه­های ارتباطی و استفاده از تجهیزات پیشرفته، فضای جدیدی در روش­های نوین تولید و ارائه خدمات به وجود آمده است که در این راستا نقش نگهداری و تعمیرات مبتنی بر اصول علمی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می­کند.  شایان ذکر است یکی از مسائل مهم و ضروری که در مراکز صنعتی مطرح است، نحو­ی سرویس، نگهداری و تعمیرات ماشین آلات، دستگاه­ها ، تجهیزات و به عبارت دیگر حفاظت فنی از داراییهای فیزیکی می­باشد. در تمامی  واحدهای تولیدی دستگاههایی موجودند که نیاز به نگهداری دارند و در صورت خراب شدن باید تعمیر شوند. این دستگاه­ها می­توانند طیف وسیعی را دربر بگیرند . از توربین، کمپرسور، ولو و پمپ در واحدهای صنعتی گرفته تا ماشین آلات سبک، سنگین و دستگاههای کشاورزی و خدماتی و بسته بندی و شرکت­های تولیدی . نگهداری و تعمیرات صحیح علمی و برنامه­ریزی شده با روش­های نوین جهانی مستقیماً بر روی بهره ­وری، کیفیت، هزینه ­های مستقیم تولید، قابلیت اطمینان و به کارگیری و سودآوری اثر می­گذارد . عدم توجه به این مهم، سبب بالا رفتن هزینه های تعمیرات دستگاهها، استهلاک بیش از حد آنها، از کار افتادن ناگهانی، عدم توانایی در ارائه خدمات و زیان­های هنگفت مالی خواهد شد. در این راستا استفاده از دانش به روز ،‌ تجربه و  تجهیزات مناسب برای انجام تعمیرات گامی موثر در راستای بهبود عملکرد سیستم نگهداری و تعمیرات می­باشد .

chemieanlage_und_cpkn-lightboxls
slide-large-valve

معرفی مختصر

شرکت مهندسی کلان مهر البرز در سال ۱۳۹۱ و به منظور انجام تعمیرات بر روی تاسیسات و تجهیزات نیروگاهی در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و فولاد تاسیس گردیده است. در این راستا این شرکت فعالیت تخصصی خود را روی انجام تعمیرات اساسی انواع ولوها متمرکز کرده است. این شرکت با بهره¬مندی از نیروهای متخصص و با تجربه، مهندسین کارآزموده و تکنسین¬های خبره و ماهر روند رو به رشد سریعی را در پیش گرفته است و در مدت تنها ۲ سال علاوه بر تعمیر بیش از ۱۵۰۰ ولو، موفق به تجهیز کارگاه تخصصی تعمیر ولو در زمینی به مساحت ۸۸۰ متر واقع در ناحیه صنعتی شهر جدید هشتگرد در ۶۰ کیلومتری تهران شده است.

توانایی ها

توانایی بالا در فراهم آوردن و ساخت ابزار آلات مورد نیاز، تهیه اسپرپارت انواع ولوها و قطعات مصرفی مورد نیاز ، تجهیز کارگاه¬های سیار تعمیر ولو در همه مکانها ، بکارگیری نفرات متخصص در امر تعمیر ولو (تراشکار ، جوشکار ، ولو من ،‌کارگر فنی)سبب می¬گردد کار و پروژه محوله در زمان مقرر با حداکثر ایمنی و بیشترین سطح کیفیت به پایان برسد.

ماموریت و اصلی ترین راهبرد

اصلی ترین راهبرد شرکت کلان مهر، تامين تمامى منابع سخت افزارى و نرم افزارى مورد نياز پروژه جهت حصول بهترين كيفيت و بالاترين عمر سيستم است، زيرا تنها در اين صورت، مشتريان با ذهنى آسوده فقط بر روى بهره¬برداری از سایت (لاین) متمركز می شوند. تمامى تلاش ما بر اين است كه از طريق به روز كردن دائمى تجهيزات و سيستمهاى عامل، راندمان و كيفيت محصولات و خدمات را از نظر تكنولوژيكى ارتقاء داده تا مشتريان نسبت به كار، اطمينان كامل را پيدا كنند.

آخرین فعالیت های ما

  • >>  این شرکت با بهره­مندی از نیروهای متخصص و با تجربه، مهندسین کارآزموده و تکنسین­های خبره و ماهر مشغول انجام پروژه های مختلف در نقاط مختلف کشور بخصوص در پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و نیروگاه ها میباشد.

  • >>  همچنین آریا انرژی البرز با تجهیز کارگاه مرکزی و استفاده از آخرین تجهیزات و آزمایشگاه ها و پرسنل متخصص اقدام به ساخت انواع قطعات خاص و مورد استفاده در صنعت کشور میکند .

  • >>  کلان مهر البرز به سبب تجربه بالی خود در شناخت و  تهیه بهترین برندهای لوازم یدکی و تجهیزات در صنایع گاز و پترو شیمی و دیگر صنایع اقدام به واردات انواع قطعات و تجهیزات از طریق معتبر ترین شرکت های تولید کننذه در خارحج کشور می کند

2

پروژه های در دست اجرا

1900

ولو های تعمیر شده

تعهد و تخصص ما ، اطمینان را به وجود می آورد